Викладачі університету провели інтерактивні заняття “Уроки про ЄС” для учнів Новоодеського професійного аграрного ліцею

04 жовтня 2021 року у рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне “Академія досліджень ЄС для школярів та студентів” (2020-2022) відбулися інтерактивні уроки «Уроки про ЄС» для учнів Новоодеського професійного аграрного ліцею.

На інтерактивних уроках тренерки проєкту Тетяна Акімова, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та Тетяна Лушагіна, старший викладач кафедри соціології і політології донесли студентам базову інформацію про Європейський Союз, його цінності та інституції.

Спеціально підібрані вправи, активна робота в групах, тестування за допомогою програми  kahoot та весела вікторина забезпечили ефективне навчання та спільну роботу учнів. Всі учасники інтерактивних уроків отримали сертифікати про участь.

Команда проєкту щиро вдячна директору ліцею Українець Василю Михайловичуметодисту Вірі Красовській та педагогам за теплий прийом та співпрацю, а студентам за бажання ефективно працювати та активно навчатися!