Викладачі університету провели інтерактивні заняття «Уроки про ЄС» для студентів Миколаївського базового медичного фахового коледжу

28 листопада (субота) у рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне “Академія досліджень ЄС для школярів та студентів” (2020-2022) відбулися інтерактивні уроки «Уроки про ЄС» для студентів Миколаївського базового медичного фахового коледжу.

На інтерактивних уроках тренерки проєкту Тетяна Акімова та Тетяна Лушагіна донесли студентам базову інформацію про ЄС, його цінності, інституції та співпрацю України з ЄС.

Інтерактивні уроки студенти проходили на платформі Zoom. Спеціально підібрані вправи, активна робота в групах, створення віртуальних плакатів та весела вікторина забезпечили ефективне навчання та спільну роботу студентів. Всім учасникам інтерактивних уроків будуть відправлені сертифікати про участь та призи.

Команда проєкту щиро вдячна адміністрації коледжу та викладачці Світлані Плевак за співпрацю, а студентам за бажання ефективно працювати та активно навчатися!