Викладачі університету провели інтерактивні заняття «Уроки про ЄС» для студентів Миколаївського базового медичного фахового коледжу


28 листопада (субота) у рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне “Академія досліджень ЄС для школярів та студентів” (2020-2022) відбулися інтерактивні уроки «Уроки про ЄС» для студентів Миколаївського базового медичного фахового коледжу.

На інтерактивних уроках тренерки проєкту Тетяна Акімова та Тетяна Лушагіна донесли студентам базову інформацію про ЄС, його цінності, інституції та співпрацю України з ЄС.

Інтерактивні уроки студенти проходили на платформі Zoom. Спеціально підібрані вправи, активна робота в групах, створення віртуальних плакатів та весела вікторина забезпечили ефективне навчання та спільну роботу студентів. Всім учасникам інтерактивних уроків будуть відправлені сертифікати про участь та призи.

Команда проєкту щиро вдячна адміністрації коледжу та викладачці Світлані Плевак за співпрацю, а студентам за бажання ефективно працювати та активно навчатися!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …