Викладачі та студентка факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили отримали почесні відзнаки з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту

Викладачі  факультету фізичного виховання та спорту кафедри теорії та методики фізичного виховання Чорноморського національного університету імені Петра Могили Геннадій Кураса, Василь Маєр та Антоніна Димова отримали почесні відзнаки з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту, зокрема Антоніна Димова отримала Почесну грамоту обласної ради, Геннадія Курасу та Василя Маєра  нагороджено подякою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Захід відбувся на початку вересня у Миколаївському художньому академічному російському драматичному  театрі з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту. Серед запрошених були спортсмени, тренери, керівники спортивних закладів міста та області.

Студентка ЧНУ імені Петра Могили Анна Гонтар (бронзова призерка з плавання Паралімпіади в Токіо) була нагороджена почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня.

Таку нагороду – відзнаку  “Святого Миколая Чудотворця” – започаткував голова Миколаївської обласної державної адміністрації  у 2017 році. Почесна відзнака голови Миколаївської обласної державної адміністрації “Святий Миколай Чудотворець” має три ступені. Нею нагороджуються жителі Миколаївської області та інших областей України за видатні заслуги в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності області або держави.

Привітали спортивну громаду заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі, депутат Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, секретар Миколаївської міської ради, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області Дмитро Фалько, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Гінкул, радник голови облдержадміністрації Євгеній Степанюк.

Вітаємо спортсменів, тренерів та всю спортивну родину зі святом і бажаємо нових звершень.