Викладачі та студенти-політологи ЧНУ доєдналися до зустрічі із Виконавчою директоркою Консультативної комісії США з питань публічної дипломатії

22 вересня викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, а також студенти, за сприяння декана факультету політичних наук,  д.політ.н., професора Олександра Шевчука взяли участь у zoom-конференції – зустріч із Виконавчою директоркою Консультативної комісії США з питань публічної дипломатії при Державному департаменті США, пані Вів’єн Уокер.

Пані Вів’єн Уокер представила цікаву лекцію щодо питання публічної дипломатії, її структурних та функціональних особливостей, насамперед специфіки стратегії та методів, які можуть бути використані викладачами з метою більш цікавого та якісного пояснення студентам тенденції поширення публічної дипломатії у діяльності держави на міжнародній арені.

Викладачі та студенти не лише мали змогу поглибити знання щодо публічної дипломатії, а й поставити питання та покращити навички володіння англійською мовою, яка була робочою під час конференції.

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили висловлює подяку Київській школі дипломатичних мистецтв і Американській раді з міжнародної освіти за проведений захід.