Викладачі та студенти Могилянки взяли участь у тренінгу «How to use interactive group work for all levels»

20 березня 2019 року викладачі та студенти 4 курсу кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови, кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у тренінгу «How to use interactive group work for all levels».

Захід було проведено у Миколаївському ресурсному центрі «Вікно в Америку». Досвідчений викладач англійської мови з Американського дому (м. Київ) Марі Снайдер (Marie Snider) представила учасникам під час тренінгу різноманітні інтерактивні методи навчання англійської мови, які дозволяють інтенсивно залучати до активної групової роботи представників різних вікових груп. Захід був цікавим і корисним як для викладачів, так і студентів.

Нагадаємо, що в період з 25 січня по 7 лютого студенти кафедри теорії та практики з англійської мови на чолі з викладачем Світланою Єлісєєвою відвідували Миколаївський центр «Вікно в Америку» в Миколаївській науковій бібліотеці ім. О.М. Гмирьова. На цих зустрічах студенти переглядали та обговорювали стрічку «Earth: One Amazing Day», а також дізнавалися про життя та культуру США.