Викладачі та студенти кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у заходах щодо святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

24 серпня 2021 року викладачі та студенти кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили в рамках «Гео-челенджу #25!» взяли участь у заходах, присвячених святкуванню Дню Державного Прапора та Дню незалежності України.

Викладачі кафедри управління земельними ресурсами представили останні моделі геодезичних приладів від провідних світових фірм і дали можливість усім охочим попрацювати з компактними та зручними у використанні електронним тахеометром і GNSS приймачем, електронним теодолітом, електронним нівеліром, електронною рулеткою. Були приведені їхні технічні та технологічні характеристики. Майбутнім здобувачам роз’яснено особливості спеціальності, надано інформацію про майбутні канали працевлаштування.

Проведений захід дозволив популяризувати спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» для майбутніх абітурієнтів, ознайомив здобувачів з особливостями та перевагами навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, напрямками наукової, культурної та спортивної діяльності.

На згадку про проведення профорієнтаційної акції було зроблено ряд фото.