Викладачі та студенти кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції Державного аграрного університету Молдови

У рамках міжнародної співпраці з іноземними закладами вищої освіти викладачі та студенти кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Scientific conference of the undergraduate and graduate students» Державного аграрного університету Молдови.

У рамках зустрічі, яка відбулась 17 березня 2021 року, виступили студенти Є. Бронецька, А. Герман, А. Ковальова (218 група), М. Кузнєцова (418), В. Дубовий (318 група).

На зустріч студенти представили свої дослідження, виступивши з доповідями та презентаціями, що дало змогу отримати досвід щодо ведення земельних відносин у закордонних країнах.  Кафедра управління земельними ресурсами висловила подяку колегам за плідну співпрацю.