Викладачі та студенти кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у семінарі-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами»


Викладачі кафедри соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема, Людмила Калашнікова, Вікторія Чорна, Артур Фесенко, Дінара Локтіонова і студенти-соціологи на чолі із завідувачем кафедри Іриною Мейжис взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами».

Під час тренінгу було обговорено ряд питань, а саме:

  • Чи спроможні маленькі організації взагалі провести дослідження власними силами?
  • Якісні і кількісні методи в дослідженнях: що це таке?
  • Як обрати правильний метод дослідження для коректних результатів
  • Як правильно сформувати анкету для експертного опитування
  • Як написати гайд для фокус-групи та правильно провести її
  • Як потрапити «в телевізор»?
  • Основи комунікації: як створити інформаційний привід, як написати анонс, прес-реліз, аналітичний матеріал?
  • Поширення матеріалів в ЗМІ, соціальних мережах.

Тренінг проводився Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету