Викладачі та студенти кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у семінарі-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами»


Викладачі кафедри соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема, Людмила Калашнікова, Вікторія Чорна, Артур Фесенко, Дінара Локтіонова і студенти-соціологи на чолі із завідувачем кафедри Іриною Мейжис взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами».

Під час тренінгу було обговорено ряд питань, а саме:

  • Чи спроможні маленькі організації взагалі провести дослідження власними силами?
  • Якісні і кількісні методи в дослідженнях: що це таке?
  • Як обрати правильний метод дослідження для коректних результатів
  • Як правильно сформувати анкету для експертного опитування
  • Як написати гайд для фокус-групи та правильно провести її
  • Як потрапити «в телевізор»?
  • Основи комунікації: як створити інформаційний привід, як написати анонс, прес-реліз, аналітичний матеріал?
  • Поширення матеріалів в ЗМІ, соціальних мережах.

Тренінг проводився Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …