Викладачі та студенти кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у семінарі-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами»

Викладачі кафедри соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема, Людмила Калашнікова, Вікторія Чорна, Артур Фесенко, Дінара Локтіонова і студенти-соціологи на чолі із завідувачем кафедри Іриною Мейжис взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами».

Під час тренінгу було обговорено ряд питань, а саме:

• Чи спроможні маленькі організації взагалі провести дослідження власними силами?
  • Якісні і кількісні методи в дослідженнях: що це таке?
  • Як обрати правильний метод дослідження для коректних результатів
  • Як правильно сформувати анкету для експертного опитування
  • Як написати гайд для фокус-групи та правильно провести її
  • Як потрапити «в телевізор»?
  • Основи комунікації: як створити інформаційний привід, як написати анонс, прес-реліз, аналітичний матеріал?
  • Поширення матеріалів в ЗМІ, соціальних мережах.

Тренінг проводився Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики