Викладачі та студенти кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у семінарі-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами»


Викладачі кафедри соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема, Людмила Калашнікова, Вікторія Чорна, Артур Фесенко, Дінара Локтіонова і студенти-соціологи на чолі із завідувачем кафедри Іриною Мейжис взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами».

Під час тренінгу було обговорено ряд питань, а саме:

  • Чи спроможні маленькі організації взагалі провести дослідження власними силами?
  • Якісні і кількісні методи в дослідженнях: що це таке?
  • Як обрати правильний метод дослідження для коректних результатів
  • Як правильно сформувати анкету для експертного опитування
  • Як написати гайд для фокус-групи та правильно провести її
  • Як потрапити «в телевізор»?
  • Основи комунікації: як створити інформаційний привід, як написати анонс, прес-реліз, аналітичний матеріал?
  • Поширення матеріалів в ЗМІ, соціальних мережах.

Тренінг проводився Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …