Викладачі та студенти кафедри міжнародних відноси та зовнішньої політики взяли участь у гостьовій лекції Надзвичайного і Повноважного Посла України Ігоря Литвина

9 лютого 2024 р. кандидатка історичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тетяна Богданова разом із студентами спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» відвідали онлайн-лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла України, Голови Асоціації українсько-китайського стратегічного партнерства (Chairman of the Board of the Association of Ukrainian-Chinese Strategic Partnership) Ігоря Литвина на тему «Українська дипломатія на Глобальному Півдні».

Комунікація відбувалась англійською мовою і мала значення для студентів-міжнародників як для усвідомлення позиції української дипломатії у країнах Глобального Півдня, так і для тренування навичок аудіювання і розуміння професійної лексики. Після лекції пан Посол відповів питання у ході дискусії.