Викладачі та студенти кафедри екології взяли участь у семінарі-практикумі

28 лютого 2023 року викладачі та студенти кафедри екології взяли участь у семінарі-практикумі «Моніторинг наслідків війни за даними дистанційного зондування Землі», що організований у межах науково-освітнього проекту «Кінбурн ЕкоХаб».

Проєкт «Кінбурн ЕкоХаб» виконується в межах ініціативи з розвитку екологічного політики й адвокації в Україні, що здійснюється в Міжнародному фонді «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.

Під час практикуму учасники ознайомились з сучасними методами моніторингу наслідків війни для довкілля з використанням супутникових знімків, доступними інструментами дистанційного моніторингу, а також з результатами дослідження наслідків пожеж на Кінбурнському півострові, оцінкою наслідків та збитків та перспективами відновлення довкілля

Крім того, результати власних досліджень презентував науковий співробітник НПП «Білобережжя Святослава» Євгеній Касьянов.

Наприкінці зустрічі обговорили шляхи відновлення біорізноманіття Кінбурнського півострову, адже саме це місце до моменту вторгнення військ росії на територію України було основною базою літніх практик для студентів-екологів.