Викладачі та студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили беруть активну участь у онлайн-заходах

Наприкінці квітня викладачі та студенти факультету компютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в онлайн-засіданні наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» за темою «Науково-дослідницька діяльність, як складова іміджу закладів вищої освіти.

Студенти 4-ого курсу Винар Анастасія та  Соровецький Антон виступили з доповідю “Мікроконтролерна система на основі пасивної акустичної локації для обслуговування нерухомих пацієнтів”.

В засідання взяли участь викладачі кафедри компютерної інженерії професор Журавська Ірина Миколаївна, доценти Крайник Ярослав Михайлович та Солобуто Лариса Вадимівна.

22 квітня 2021 року з у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM студентки факультету компютерних наук ЧНУ ім.Петра Могили взяли участь у конференції “День дівчат в ІКТ”.

Захід пройшов у рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції. Партнером заходу є національний проєкт «Дія.Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України. Захід приурочили до святкування 10-річчя Міжнародного дня дівчат в ІКТ, який в усьому світі відзначається щорічно в 4-й четвер квітня.