Викладачі та студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у щорічній читацькій конференції

Студенти ЧНУ імені Петра Могили  на чолі з доценткою кафедри української філології та міжкультурної комунікації факультету філології Владленою Руссовою стали активними учасниками читацької  конференції «Нові імена в сучасній українській літературі», яка відбулась  22 квітня 2021 р. в Миколаївській Обласній універсальній науковій бібліотеці  на платформі Google Meet.

Учасники заходу знайомилися з новими іменами письменників, які нещодавно з’явилися на теренах української літератури, а також дізналися про новинки сучасної прози вже знаних авторів.

Так, студентки 181 групи факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили  Євгенія Миргород та Альона Кузіна розповіли про Тамару Горіха Зерня та Дарину Гнатко.

Вже більш відомих письменників презентували Тетяна Гроссу, Катерина Дорошенко (146 гр.) та Наталія Овсієнко (181 гр.).

Варто зазначити, що це вже третя щорічна конференція, до якої традиційно приєднуються студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили.