Викладачі та студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у семінарі-дискусії на тему «Пластик, що нас оточує: за чи проти»


25 лютого у рамках роботи клубу молодих і креативних «Територія Науки» відбувся семінар-дискусія на тему «Пластик, що нас оточує: ”за” чи ”проти”». Участь у заході взяли викладачі та студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївського будівельного коледжу, учні Миколаївського економічного ліцею № 2, Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова та фахівці з питань екології.

Доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського національного університету імені Петра Могили Е.А. Лисенков розповів учасникам заходу про класифікацію пластмас, технології виробництва та використання полімерів у повсякденному житті.

З проблемами екологічного моніторингу забруднення навколишнього середовища ознайомили присутніх доктор філософії, директор Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Г.В. Грищенко та завідувач кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, доктор біологічних наук, професор Л.І. Григор’єва. Під час виступу було акцентовано увагу на актуальності проблеми антропогенного забруднення довкілля та підкреслено важливість екологічного виховання молоді.

Учасники заходу ознайомилися з новими науковими, науково-популярними та довідковими виданнями з фондів бібліотеки, що були представлені на книжковій виставці «Антропогенне забруднення довкілля».

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут