Студенти Юридичного факультету ЧНУ імені П. Могили за сприяння Прокуратури Миколаївської області ознайомилися з роботою Миколаївського СІЗО

Прокуратура Миколаївської області продовжує започатковану Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України практику проведення освітніх проектів та заходів з метою формування у молоді правомірної поведінки, самодисципліни, поваги прав інших людей, усвідомлення юридичної відповідальності за правопорушення.

Зокрема, 29 листопада 2018 року, з ініціативи декана юридичного факультету Чорноморського національного університету ім. П.Могили, Дмитра Січка, та за сприяння керівництва регіональної прокуратури 21 студент ЧНУ імені Петра Могили та їхні викладачі відвідали Миколаївський слідчий ізолятор. Захід проведено у межах вивчення дисципліни «Кримінальний процес». Метою було ознайомлення студентів з порядком виконання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У супроводі адміністрації установи студенти та викладачі відвідали «закриту» територію. Захід відбувся у формі діалогу між студентами та представниками адміністрації СІЗО і регіональної прокуратури – заступником начальника Миколаївського слідчого ізолятору із соціально-виховної та психологічної роботи Максимом Дроздом та прокурором відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Олесею Осипенко.

Студенти могли побачити порядок і умови утримання в’язнів у СІЗО, дізнатись про режим, який діє в установі, про права й обов’язки підслідних та підсудних, про обмеження, які діють, про порядок надання побачень з рідними, а також оглянули камери, навчальний клас, де здобувають знання неповнолітні в’язні.

Студенти ставили питання до працівників установи, аби дізнатися більше про їхню роботу, умови і категорії осіб, що там перебувають.

«Ми зрозуміли для себе багато: що це за об’єкт, як він працює, чим займаються особи, які чекають на рішення суду… Ми дуже вдячні за те, що змогли відвідати Миколаївський слідчий ізолятор і впевнені, що отримані знання допоможуть нам у подальшому розвитку становлення професійними юристами!» – поділилася своїми враженнями Анастасія Купенко, студентка 2-го курсу.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!