Студенти Юридичного факультету ЧНУ імені П. Могили за сприяння Прокуратури Миколаївської області ознайомилися з роботою Миколаївського СІЗО


Прокуратура Миколаївської області продовжує започатковану Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України практику проведення освітніх проектів та заходів з метою формування у молоді правомірної поведінки, самодисципліни, поваги прав інших людей, усвідомлення юридичної відповідальності за правопорушення.

Зокрема, 29 листопада 2018 року, з ініціативи декана юридичного факультету Чорноморського національного університету ім. П.Могили, Дмитра Січка, та за сприяння керівництва регіональної прокуратури 21 студент ЧНУ імені Петра Могили та їхні викладачі відвідали Миколаївський слідчий ізолятор. Захід проведено у межах вивчення дисципліни «Кримінальний процес». Метою було ознайомлення студентів з порядком виконання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У супроводі адміністрації установи студенти та викладачі відвідали «закриту» територію. Захід відбувся у формі діалогу між студентами та представниками адміністрації СІЗО і регіональної прокуратури – заступником начальника Миколаївського слідчого ізолятору із соціально-виховної та психологічної роботи Максимом Дроздом та прокурором відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Олесею Осипенко.

Студенти могли побачити порядок і умови утримання в’язнів у СІЗО, дізнатись про режим, який діє в установі, про права й обов’язки підслідних та підсудних, про обмеження, які діють, про порядок надання побачень з рідними, а також оглянули камери, навчальний клас, де здобувають знання неповнолітні в’язні.

Студенти ставили питання до працівників установи, аби дізнатися більше про їхню роботу, умови і категорії осіб, що там перебувають.

«Ми зрозуміли для себе багато: що це за об’єкт, як він працює, чим займаються особи, які чекають на рішення суду… Ми дуже вдячні за те, що змогли відвідати Миколаївський слідчий ізолятор і впевнені, що отримані знання допоможуть нам у подальшому розвитку становлення професійними юристами!» – поділилася своїми враженнями Анастасія Купенко, студентка 2-го курсу.

Події та оголошення


грудня
14
Церемонія нагородження переможців конкурсу “Ліга кращих”

1-10 грудня тривало голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області в рамках конкурсу «Ліга кращих». Уже завтра, 14 грудня, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Ліга кращих», яку організовує кафедра соціальної роботи, управління й педагогіки. Розклад …

грудня
18
Гра Гюнтера Хорна «Тюрма»

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у грі Гюнтера Хорна «Тюрма». Ця гра виробляє навички комунікації, а також, як будь-яка гра, де є місце конкуренції, суперництва, азарту, може допомогти у вираженні своєї індивідуальності й …

грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …