Студенти Юридичного факультету ЧНУ імені П. Могили за сприяння Прокуратури Миколаївської області ознайомилися з роботою Миколаївського СІЗО


Прокуратура Миколаївської області продовжує започатковану Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України практику проведення освітніх проектів та заходів з метою формування у молоді правомірної поведінки, самодисципліни, поваги прав інших людей, усвідомлення юридичної відповідальності за правопорушення.

Зокрема, 29 листопада 2018 року, з ініціативи декана юридичного факультету Чорноморського національного університету ім. П.Могили, Дмитра Січка, та за сприяння керівництва регіональної прокуратури 21 студент ЧНУ імені Петра Могили та їхні викладачі відвідали Миколаївський слідчий ізолятор. Захід проведено у межах вивчення дисципліни «Кримінальний процес». Метою було ознайомлення студентів з порядком виконання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У супроводі адміністрації установи студенти та викладачі відвідали «закриту» територію. Захід відбувся у формі діалогу між студентами та представниками адміністрації СІЗО і регіональної прокуратури – заступником начальника Миколаївського слідчого ізолятору із соціально-виховної та психологічної роботи Максимом Дроздом та прокурором відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Олесею Осипенко.

Студенти могли побачити порядок і умови утримання в’язнів у СІЗО, дізнатись про режим, який діє в установі, про права й обов’язки підслідних та підсудних, про обмеження, які діють, про порядок надання побачень з рідними, а також оглянули камери, навчальний клас, де здобувають знання неповнолітні в’язні.

Студенти ставили питання до працівників установи, аби дізнатися більше про їхню роботу, умови і категорії осіб, що там перебувають.

«Ми зрозуміли для себе багато: що це за об’єкт, як він працює, чим займаються особи, які чекають на рішення суду… Ми дуже вдячні за те, що змогли відвідати Миколаївський слідчий ізолятор і впевнені, що отримані знання допоможуть нам у подальшому розвитку становлення професійними юристами!» – поділилася своїми враженнями Анастасія Купенко, студентка 2-го курсу.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.