Викладачі та студенти ЧНУ імені Петра Могили долучилися до відкритої лекції професора Університету Коменського Девіда Рейхарда

28 березня 2023 року викладачі та студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до відкритої лекції професора Університету Коменського (Словаччина) Девіда Рейхарда.

Темою зустрічі є «Особливості політико-економічного оформлення Європи після Другої світової війни».

На лекції обговорили цікаві аспекти європейської інтеграції від кінця Першої та Другої світових воєн до 1993 року, а також особливості початку об’єднання Європейського Союзу.

Спікер розповів про історичні процеси, які відбували до Другої світової війни та після неї. А також розглянув особливості співпраці країн у ці періоди.

Окремим аспектом для обговорення стала європейська інтеграція, її етапи та процесами, які передували її початку. Крім того, ознайомилися з  особливостями Договору про Європейський Союз.

Нагадуємо, що лекція відбулася в межах реалізації міжнародного проєкту ERASMUS + за напрямком  Jean Monnet Module.

Дякуємо організаторам за цікаву зустріч!