Викладачі, студенти юридичного факультету та клініцисти юридичної клініки «Veritas» ЧНУ імені Петра Могили відвідали правопросвітницький вебінар

24 лютого 2023 року  викладачі, студенти юридичного факультету та клініцисти юридичної клініки «Veritas» Чорноморського національного університеті імені Петра Могили відвідали правопросвітницький вебінар у межах інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів».

Спікерами онлайн-заходу стали кандидат юридичних наук,  доцент, керівниця юридичної клініки «Veritas» Олена Каплій, кандидат політичних наук, доцент, представниця урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Миколаївській області Ольга Степаненко та клініцистка ІІІ курсу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, переможниця І етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за темою «Інформаційна безбар’єрність жестомовних осіб» Вікторія Василенко.

Метою заходу було інформування суспільства про рівноправну інтеграцію усіх людей незалежно від їх особливостей чи фізичного стану. Спікерки розповіли учасникам зустрічі про історію безбар’єрності в Україні, основоположні документи в даній сфері, про Раду безбрар’єрності та альбом безбар’єрних .

Присутні дізналися які є види безбар’єрності, а також були розглянули питання толерантності, демократії та поваги до осіб з інвалідністю. Організатори поділилися корисними матеріалами – сайтами, довідником безбар’єрності, тематичним дистанційним курсом, освітнім серіалом та безкоштовними онлайн-уроками з вивчення жестової мови.

Особливу увагу спікери онлайн-зустрічі звернули на аспекти зі створення безбар’єрного простору в Миколаївській області.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням.