Викладачі навчально-наукового медичного інституту взяли участь у роботі Гарвардської гуманітарної ініціативи

Протягом 22-26 січня 2024 року на базі Центру симуляційного навчання Тернопільського національного університету імені І.Я. Горбачевського Ольга Яремчук, Олена Ларичева, Юрій Фролов та Анна Непеїна відвідали різноманітні заходи, на яких учасники з різних медичних установ України обмінялися досвідом у підготовці медичних кадрів. Заступниця директора навчально-наукового медичного інституту Ольга Яремчук презентувала ЧНУ як незламний університет, який не тільки відновився після влучання ракет, а й активно розвивається.

Олега Ларичева та Анна Непеїна взяли участь у майстер-тренінгу інструкторів з курсу «Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та  вибухові небезпеки», який поєднував в собі інтерактивні дискусії, практичні вправи та тренінги на основі симуляційних сценаріїв. Як результат отримали сертифікати майстра-інструктора курсу Chemical Biological Radiological  Nuclear Explosive.

Ольга Яремчук отримала сертифікат учасника тренінгу Mass Casualty Menegment, а також майстер-інструктора з можливістю подальшого викладання даного курсу для медичних директорів, головних лікарів та працівників в галузі охорони здоров’я. Юрій Фролов виступив інструктором на тренінгах Advanced Trauma Life Support International Medical Courps.

Також університет отримав від Міжнародного медичного корпусу манекен для відпрацювання вогнепальних та ножових поранень.

Колектив навчально-наукового медичного інституту висловлює щиру подяку за допомогу в підготовці кадрів в області надання допомоги при різних травмах, опануванні принципів роботи з травмами та менеджменті медичних установ!