Викладачі Могилянки взяли участь у Міжнародному круглому столі

Викладачі факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Міжнародному круглому столі «Президентські вибори в США 2016 року: наслідки для України та світу». Захід відбувся 8 грудня на базі КНУ ім. Т. Шевченка.

Декан факультету політичних наук, доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук виступ на пленарному засіданні. Свою доповідь Олександр Володимирович присвятив «українському питанню» у виборчих програмах кандидатів на посаду президента США 2016 р.

Кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тетяна Богданова виступила на секційному засіданні. Тема її доповіді: «Перемога Дональда Трампа: наслідки для Латинської Америки».

????????????????????????????????????