Викладачі Могилянки взяли участь у Міжнародному круглому столі

Викладачі факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Міжнародному круглому столі «Президентські вибори в США 2016 року: наслідки для України та світу». Захід відбувся 8 грудня на базі КНУ ім. Т. Шевченка.

Декан факультету політичних наук, доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук виступ на пленарному засіданні. Свою доповідь Олександр Володимирович присвятив «українському питанню» у виборчих програмах кандидатів на посаду президента США 2016 р.

Кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тетяна Богданова виступила на секційному засіданні. Тема її доповіді: «Перемога Дональда Трампа: наслідки для Латинської Америки».

????????????????????????????????????

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.