Викладачі Могилянки взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Транскордонне співробітництво країн Центрально-Східної Європи»

З 26 по 27 червня 2019 року в м. Одесі відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Транскордонне співробітництво країн Центрально-Східної Європи», в якій взяли участь викладачі кафедри соціології Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Конференція проходила з ініціативи Академії Спеціальної Педагогіки ім. М. Гжегожевської, м. Варшава, кафедра соціології культури, Міністерства освіти, культури та науки Республіки Молдова, Асоціації соціологів та демографів Республіки Молдова.

Дякуємо організатором конференції за запрошення та можливість поспілкуватися у колі науковців.