Викладачі Могилянки у складі делегації Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова відвідали м. Варна (Болгарія)


Хор Варненьских вчителів «АРС МУЗИКА» та мерія м. Варна (Болгарія) запросили делегацію Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова, до складу якої увійшли викладачі Могилянки О. Колот та О. Харчук, а також директор Інституту філології О. Пронкевич. Зазначимо, що О. Колот приймає активну участь у розвитку болгарського напрямку в ЧНУ ім. Петра Могили, а також у грудні минулого року отримала нагороду від президента асоціації болгар України.

Поїздка делегаціх до м. Варна із 22 по 25 травня відбулась за підтримки Народного депутата України О. Жолобецького. Головним напрямком діяльності Болгарського товариства у Миколаєві –відродження національних культур та популяризація болгарського народного мистецтва.

Делегація Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова у м. Варна зустрілась із посадовцями мерії та особисто з управителем області, які дуже зацікавились поглибленням співпраці з нашим регіоном.

Миколаївці дали концерт у центрі міста, виконували автентичні болгарські пісні, які співали болгарські пращури, що приїхали в миколаївський край понад двісті років тому. Зустрічали делегацію у найбільшій школі Варни «Добри Чинтулов». А 24 травня була унікальна можливість взяти участь у ході з нагоди Дня слов’янської писемності та культури.

 

Події та оголошення


грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …

грудня
8
СД Платформа Миколаїв запрошує студентів до участі в заході

У рамках кампанії – «Кровотеча: чому ми втрачаємо людей?» СД ПЛАТФОРМА запускає захід ⠀ Про що? Колаборація бізнесу та державного сектору Не просто виступи спікерів, а 30% теорії та 70% практики. Проаналізуємо опитування, яке пройшло вже близько 200 людей. 😯 …

грудня
5
Благодійний ярмарок

З ініціативи ІГ СУМ в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили Інститут філології запрошує усіх охочих на Благодійний ярмарок! Не будь байдужим! Допоможи зібрати кошти для сиріт і зробити їхнє свято незабутнім! 5 грудня Велика перерва 10 …