Викладачі Могилянки у складі делегації Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова відвідали м. Варна (Болгарія)


Хор Варненьских вчителів «АРС МУЗИКА» та мерія м. Варна (Болгарія) запросили делегацію Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова, до складу якої увійшли викладачі Могилянки О. Колот та О. Харчук, а також директор Інституту філології О. Пронкевич. Зазначимо, що О. Колот приймає активну участь у розвитку болгарського напрямку в ЧНУ ім. Петра Могили, а також у грудні минулого року отримала нагороду від президента асоціації болгар України.

Поїздка делегаціх до м. Варна із 22 по 25 травня відбулась за підтримки Народного депутата України О. Жолобецького. Головним напрямком діяльності Болгарського товариства у Миколаєві –відродження національних культур та популяризація болгарського народного мистецтва.

Делегація Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова у м. Варна зустрілась із посадовцями мерії та особисто з управителем області, які дуже зацікавились поглибленням співпраці з нашим регіоном.

Миколаївці дали концерт у центрі міста, виконували автентичні болгарські пісні, які співали болгарські пращури, що приїхали в миколаївський край понад двісті років тому. Зустрічали делегацію у найбільшій школі Варни «Добри Чинтулов». А 24 травня була унікальна можливість взяти участь у ході з нагоди Дня слов’янської писемності та культури.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …