Викладачі Могилянки у складі делегації Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова відвідали м. Варна (Болгарія)


Хор Варненьских вчителів «АРС МУЗИКА» та мерія м. Варна (Болгарія) запросили делегацію Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова, до складу якої увійшли викладачі Могилянки О. Колот та О. Харчук, а також директор Інституту філології О. Пронкевич. Зазначимо, що О. Колот приймає активну участь у розвитку болгарського напрямку в ЧНУ ім. Петра Могили, а також у грудні минулого року отримала нагороду від президента асоціації болгар України.

Поїздка делегаціх до м. Варна із 22 по 25 травня відбулась за підтримки Народного депутата України О. Жолобецького. Головним напрямком діяльності Болгарського товариства у Миколаєві –відродження національних культур та популяризація болгарського народного мистецтва.

Делегація Миколаївського болгарського товариства ім. Івана Вазова у м. Варна зустрілась із посадовцями мерії та особисто з управителем області, які дуже зацікавились поглибленням співпраці з нашим регіоном.

Миколаївці дали концерт у центрі міста, виконували автентичні болгарські пісні, які співали болгарські пращури, що приїхали в миколаївський край понад двісті років тому. Зустрічали делегацію у найбільшій школі Варни «Добри Чинтулов». А 24 травня була унікальна можливість взяти участь у ході з нагоди Дня слов’янської писемності та культури.

 

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …