Викладачі Могилянки провели тренінг для вчителів МЗОШ №1 імені Олега Ольжича із соціального проектування


29 березня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Дмитро Сай та Тетяна Акімова провели тренінг для вчителів Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича із соціального проектування.

У ході тренінгу учасники ознайомилися з найбільш важливими аспектами, які необхідно враховувати під час розробки та реалізації соціальних проектів, та кращими практиками у сфері соціального проектування.

Програма тренінгу також включала в себе розгляд питань, які стосуються структури проектної заявки. Зокрема, були розглянуті основні помилки під час підготовки та поданні проектної заявки, складання плану реалізації проекту, питання фінансової звітності й роботи в проектних групах.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює подяку директору школи Володимиру Зайцю за гостинний прийом, заступнику директора Анні Строїновій та учасникам  за активне залучення та дружню атмосферу.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …