Викладачі Могилянки провели тренінг для вчителів МЗОШ №1 імені Олега Ольжича із соціального проектування

29 березня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Дмитро Сай та Тетяна Акімова провели тренінг для вчителів Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича із соціального проектування.

У ході тренінгу учасники ознайомилися з найбільш важливими аспектами, які необхідно враховувати під час розробки та реалізації соціальних проектів, та кращими практиками у сфері соціального проектування.

Програма тренінгу також включала в себе розгляд питань, які стосуються структури проектної заявки. Зокрема, були розглянуті основні помилки під час підготовки та поданні проектної заявки, складання плану реалізації проекту, питання фінансової звітності й роботи в проектних групах.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює подяку директору школи Володимиру Зайцю за гостинний прийом, заступнику директора Анні Строїновій та учасникам  за активне залучення та дружню атмосферу.