Викладачі Могилянки на Х щорічній Міжнародній науковій конференції в Інституті філології Київського університету ім. Б.Грінченка

5 квітня 2019 р. викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури, професор Тетяна Шестопалова та доцент Наталя Лебединцева, узяли участь у Х щорічній Міжнародній науковій конференції в Інституті філології Київського університету ім. Б.Грінченка.

Цього року конференція мала назву «Літературний процес: моделі, матриці, категорії» й відбулася за співпраці грінченківців кафедри української літератури і компаративістики з МОН України, КНУ ім.Т.Шевченка, ЛНУ ім.Т.Шевченка (Старобільськ), Інститутом літератури ім.Т.Шевченка НАН України, Гданським університетом (Республіка Польща), Загребським університетом (Республіка Хорватія) та Ланьчжоуським політехнічним університетом (Китайська народна республіка).

Широке представництво українських та іноземних наукових інституцій показало актуальність заявленої теми. Пленарне засідання та дискусійні платформи викликали професійний інтерес і жваві обговорення, що сприяли поглибленню розуміння піднятих доповідачами питань та стимулювали нові наукові знахідки.

Професор Тетяна Шестопалова виступила модератором дискусійної платформи «Моделі ідентичностей у літературно-мистецькому дискурсі» та ініціювала обговорення питання ідентичностей у трилогії Богдана Бойчука «Паноптикум ДіПі».

Доцент Наталя Лебединцева виголосила доповідь на тему «Теорія тілесності на перетині філософії та літературознавства», яка отримала високі оцінки учасників дискусійної платформи «Проблеми понятійно-категоріального апарату новітньої гуманітаристики».