Викладачі Могилянки долучилися до виставки національних товариств Миколаївщини «Краса заради миру»


17 березня 2019 р. у муніципальному виставковому залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відкрилась виставка національних товариств Миколаївщини «Краса заради миру», в якій взяв участь Центр болгарської мови та культури при ЧНУ імені Петра Могили на чолі з Ольгою Колот, викладачем кафедри української філології, теорії та історії літератури. Також на захід завітали викладачі кафедри Оксана Харчук та Владлена Руссова.

 Організатором заходу виступили міська рада національно-культурних товариств та Асамблея національностей України. У виставці беруть участь понад 10 діаспор – Греції, Польщі, Азербайджану, Угорщини, Білорусі, а також німецького, чеченського, кримськотатарського ромського та інших національно-культурних товариств. В експозиціях представлені картини, скульптури, вишивки, а також книги і періодичні видання. На відкритті учасники читали вірші мовою своїх країн і народів, виконували пісні та танці. Загалом, у Миколаївській області проживають представники 132 національностей, в Україні на сьогодні – це рекорд.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).