Викладачі кафедри управління земельними зустрілися із учнями 11 класів ліцеїв Березнегуватської селищної ради

14 березня 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили в рамках профорієнтаційної роботи організували зустріч із учнями Висунського, Любомирівського, Лепетиського, Сергіївського, Новосевастопольського, Маліївського та Новоукраїнського ліцеїв Березнегуватської селищної ради.

У ході спілкування потенційні вступники отримали повну інформацію щодо вступу до Чорноморського національного університету імені Петра Могили та правил вступної кампанії 2024 року.

Професор Сергій Чорний розповів майбутнім абітурієнтам про ключові переваги Могилянки, організацію навчального процесу та навчання в університеті. Указав, що отримані під час навчання знання дозволяють поєднувати теоретичні знання з практичними.

Професорка Олена Лазарєва зазначила, що після закінчення навчання в нашому університеті випускники успішно працевлаштовуються за спеціальністю та є затребуваними на ринку праці.

Старший викладач Андрій Мась наголосив, що в університеті є спеціалізовані лабораторії, які обладнані сучасними пристроями для геодезичних вимірювань. Вказав, що на кафедрі досить часто проводяться різноманітні заходи з практикуючими землевпорядниками та практиками.

Наприкінці зустрічі викладачі кафедри запросили випускників ліцеїв  вступати до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, а під час навчання в університеті використати ті можливості, які він надає для власного та професійного розвитку.