Викладачі кафедри управління земельними ресурсами взяли участь в обговоренні питань відновлення сільських територій в умовах сьогодення

27 січня 2023 року Почесний землевпорядник України, старший викладач кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили Андрій Мась узяв участь у круглому столі з обговорення питань відновлення сільських територій в умовах сьогодення.

Захід організував факультет землевпорядкування НУБіП НУБІП / NULES і АПД Україна / APD Ukraine (компонент Фаховий діалог із земельних питань).

На зустрічі також були присутні студенти 218 групи для закріплення навичок з дисципліни «Землевпорядне проектування».

Участь в онлайн-зустрічі взяли також представники інших навчальних  закладів України, що готують фахівців за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Крім того, на чолі з деканом Тарасом Євсюковим провели фінальну зустріч з німецькими експертами, на якій вони поділилися досвідом розвитку сільських територій.

Зокрема професори Ханс-Йоахім Лінке (факультет управління земельними ресурсами, Інститут геодезії Технічний університет Дармштадта) та Вінріх Фосс (професор з управління земельними ресурсами і нерухомістю Геодезичного інституту Університету Лейбніца в Ганновері) розповіли учасникам, як реалізується планування та імплементація Концепції інтегрованого розвитку села, як провести реорганізацію земель під забудову із ресурсоефективною інфраструктурою.

Протягом обговорення відбулась дискусія, де Андрій Мась висловив своє бачення щодо вирішення проблем розвитку сільських територій, враховуючи реалії сьогодення.

Обговорення проблем відновлення сільських територій у післявоєнний період нині має важливе значення. Набуті знання щодо досвіду відновлення сільських територій дозволять студентам використати його у практичній діяльності.

Дякуємо організаторам за цікаву зустріч!