16 квітня  2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами професорка Олена Лазарєва, професор Сергій Чорний, старший викладач Андрій Мась та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  доєднались до вебінару «Вивчаємо досвід консолідації земель у Східній Німеччині та інструменти вилучення суспільної вартості в дохід держави/громади», організованого факультетом землевпорядкування НУБіП НУБІП / NULES спільно з АПД Україна / APD Ukraine   для здобувачів університетів України, у яких здійснюється підготовка землевпорядників і геодезистів.

Спікерами виступили доктори, професори з управління земельними ресурсами Карл-Хайнц Тіманн, Андреас Хендрікс (факультет будівництва та довкілля, Мюнхенський університет збройних сил Німеччини).

Під час заходу спікери розглянули важливі питання питання: якими є структурні зміни у Східній Німеччині; якими є приклади консолідації земель у приватних інтересах для Східної Німеччини; як діє COST 17125; які є інструменти і приклади вилучення суспільної вартості в дохід держави.

Студенти-землевпорядники з України повинні бути готовими до розбудови земельних відносин відповідно до європейського законодавства.

Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисциплін «Консолідація земель», а також сприятимуть отриманню навичок щодо консолідації земель.