Викладачі кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у роботі круглого столу

23 лютого 2023 року  Почесний землевпорядник України, старший викладач кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили Андрій Мась узяв участь у роботі круглого столу на тему: «Ідентифікація природо- та пам’яткоохоронних обмежень у використанні земель при складанні документації із землеустрою: проблеми на напрями вирішення».

Захід організував факультет землевпорядкування НУБіП НУБІП / NULES і ГО «Асоціація фахівців землеустрою України».

У роботі круглого столу взяли участь представники багатьох навчальних  закладів України, що готують фахівців за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Із вступним словом виступили голова Правління громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України» Анатолій Полтавець, керівник громадської організації «Асоціація сертифікованих геодезистів України» Павло Матвєєв.

Під час роботи круглого столу обговорили такі питання:

1. Як сьогодні відображаються природо- та пам’яткоохоронні обмежень в земельному та містобудівному кадастрах?
  2. Як брак інформації про природоохоронні об’єкти та об’єкти культурної спадщини гальмує виконання землевпорядних робіт?
  3. Яким має бути алгоритм надання природо- та пам’яткоохоронними органами інформації про обмеження у землекористуванні?
  4. Як природо- та пам’яткоохоронні обмеження впливають на формування та зміну цільового призначення земельних ділянок?
  5. Чи допоможе планувальна документація ідентифікувати природоохоронні об’єкти при складанні документації із землеустрою?

Протягом обговорення відбулась дискусія, де Андрій Мась висловив своє бачення щодо проблем та напрямів вирішення ідентифікації природо- та пам’яткоохоронних обмежень у використанні земель при складанні документації із землеустрою.