Викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєдналися до святкування Дня захисників і захисниць України – 2023

16 жовтня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєдналися до відзначення Дня захисників та захисниць України, яке за новоюліанським календарем відзначається 1 жовтня водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Зустріч зі студентами відбулася  в онлайн-форматі та  розпочалася вступним словом Почесного землевпорядника України старшого викладача кафедри управління земельними ресурсами Андрія Мася про те, що нашим завданням сьогодні є збереження суверенітету нашої держави та її подальшого економічного розвитку.

Професор Сергій Чорний зазначив, що це свято тих, хто свої знання, силу, мужність та професіоналізм присвячує захисту нашої держави.

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

Своїм героїзмом, відвагою та самовідданістю нинішні захисники і захисниці звоювали найвищий рівень довіри в українців серед державних та суспільних інститутів. Про це свідчать дані останніх соціологічних опитувань.

Під час зустрічі було відзначено, що деякі наші випускники, та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зараз перебувають у лавах Територіальної оборони України, наближаючи нашу спільну перемогу над ворогом.

Професорка кафедри Олена Лазарєва зазначила також, що наша країна вже не один рік бореться за свою землю, а деякі наші як і викладачі університету, так і студенти стоять на захисті країни.

Віримо, що наші захисники  неодмінно здобудуть Перемогу, й ми будемо співпрацюватимемо і надалі з випускниками спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що дозволить успішно відбудовувати країну  після війни.

Перемоги та миру, злагоди та добробуту нашій незалежній, непереможній та незламній країні! Віримо в Збройні Сили України!