Викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» долучилися до круглого столу

26 жовтня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в рамках вивчення дисциплін «Оцінка нерухомості», «Землеустрій», «Земельний кадастр» та «Землевпорядне проектування» доєдналися до участі у круглому столі на тему «Наповнення Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель: організаційні і технологічні проблеми».

Під час зустрічі викладачі та студенти пройшли опитування, де відповіли на питання пов’язані з особливостями заповнення в електронному вигляді документації із землеустрою, особливостями реєстрації земельних ділянок та передачі до Державного фонду документації із землеустрою тощо.

Загалом на заході було присутніми близько 120 учасників, в тому числі науковці, студенти, сертифіковані – інженери землевпорядники.

Основними експертами круглого столу виступили Ольга Савченко – директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру; Анатолій Полтавець – голова правління ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України», доктор економічних наук; Андрій Мартин – завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, доктор економічних наук, професор; Павло Матвєєв – голова правління ГО «Асоціація сертифікованих геодезистів України», доктор економічних наук; Ірина Полтавець – голова Київського обласного осередку ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України».

Під час роботи круглого столу висвітлено перспективи оптимізації бізнес-процесів, що супроводжують передачу документації до фонду розробниками; долю матеріалів, що опинилися на тимчасово окупованій території та були втрачені внаслідок бойових дій; обговорено перспективи покращення доступу до архівних матеріалів та сплачуваність відповідних послуг. Також було зазначено, що в умовах сьогодення Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель проходить шлях цифрової трансформації

Наприкінці зустрічі всі охочі задавали експертам питання, що пов’язані із організаційними та технологічними проблемами ведення документації із землеустрою та оцінки земель.

Дякуємо за можливість долучитися до заходу, що сприятиме закріпленню знань з профільних дисциплін студентами-землевпорядниками!