Викладачі кафедри управління земельними ресурсами провели зустріч із випускним курсом Бобринецького аграрного фахового коледжу

13 квітня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили в рамках профорієнтаційної роботи організували зустріч із Бобринецьким аграрним фаховим коледжем імені В. Порика.

На зустрічі була присутня завідувачка відділення «Землевпорядкування» Бобринецького аграрного фахового коледжу Ірина Прокопенко та  студенти випускного курсу.

Професорка Олена Лазарєва ознайомила студентів коледжу із правилами прийому для здобуття вищої освіти у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, розповіла про факультет економічних наук, ознайомила з його сторінками в соціальних мережах, зазначила про строки реєстрації на вступні іспити, прийому заяв та документів в нашому університеті, окреслила, які предмети необхідно скласти для вступу на факультет економічних наук, ознайомила із розділом «Абітурієнту» на сайті університету.

Старший викладач Андрій Мась розповів про історію кафедри управління земельними ресурсами та про випускників коледжу, які навчались і навчаються на спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Зазначив, що під час навчання використовується сучасне обладнання, що потрібне для роботи як геодезистам, так і землевпорядникам, вказав, що практичні заняття в основному відбуваються на виробництві, де студенти мають змогу набути практичні навички.

Андрій Мась наголосив, що випускники, після закінчення навчання в нашому університеті, працевлаштовуються на профільних підприємствах, територіальних громадах, районних відділах, агрофірмах, а також займаються індивідуальною підприємницькою діяльністю.

Наприкінці зустрічі викладачі кафедри ще раз запросили випускників коледжу вступати до Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Тож з радістю чекаємо на кожного абітурієнта!