Викладачі кафедри управління земельними ресурсами долучилися до участі у черговому вебінарі, де розглянули питання ринку землі в Україні

14 грудня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами долучилися до вебінару на тему «Розвиток ринку продажу й оренди землі сільськогосподарського призначення в Україні на тлі загарбницької війни росії», організований Фаховим діалогом із земельних питань Німецько-українського агрополітичного діалогу.

Спікерами та учасниками подіумної дискусії стали Катя Деллс, керівниця Фахового діалогу із земельних питань при АПД (BVVG), Олексій Пінчук, директор департаменту з євроінтеграції Міністра аграрної політики та продовольства України, Василь Квартюк, науковий співробітник Інституту аграрного розвитку й країн з трансформаційною економікою ім. Лейбніца (IAMO), Ан Роман Нейтер, науковий співробітник Центру досліджень продовольства й землекористування Kyiv School of Economics, Дмитро Макаренко, в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Під час заходу спікери розглянули такі питання:

-український ринок землі підчас війни росії проти України.

– інституційні рамки ринку землі в Україні.

Після доповідей між всіма учасниками відбулася дискусія.

Дякуємо за можливість викладачам кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до заходу та взяти участь у обговорені питань розвитку ринку продажу й оренди землі сільськогосподарського призначення в Україні на тлі загарбницької війни росії!