Викладачі кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили отримали підвищення кваліфікації

З 5 жовтня по 5 листопада 2020 р. працівники кафедри управління земельними ресурсами д-р екон. наук. професор б.в.з. О.В. Лазарєва, ст. викладач А.Ю. Мась та ст. викладач Д.В. Стерлєв проходили підвищення кваліфікації шляхом стажування на базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Метою підвищення кваліфікації викладачів стало вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок, набуття новітніх професійних компетентностей в галузі викладання дисциплін фахового напрямку.

Під час стажування викладачами здійснений  перегляд освітніх програм факультету, рейтингу кафедр, проведений моніторинг результатів оцінювання знань здобувачів вищої освіти, з’ясовано особливості проведення навчальних занять та здійснення контрольних заходів з використанням дистанційних технологій навчання, зумовлених карантинними заходами, а також вивчено аспекти застосування методів інтерактивної технології навчання з використання групової форми роботи.

Отриманий під час стажування досвід дозволить науково-педагогічним працівникам покращити зміст викладання дисциплін із використанням практичних кейсів та ситуаційних завдань, набути навичок  щодо досягнення компетентностей майбутніх фахівців за освітньою програмою «Геодезія та землеустрій».

Матеріали підвищення кваліфікації Лазарєвої О.В., Мася А.Ю. та Стерлєва Д.В. рекомендовані до впровадження в освітньому процесі.