Викладачі кафедри управління земельними ресурсами активно беруть участь у наукових заходах

2 лютого 2023 року викладач кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили Андрій Мась узяв участь у роботі круглого столу «Ідентифікація природо- та пам’яткоохоронних обмежень у використанні земель при складанні документації із землеустрою: проблеми на напрями вирішення».

Захід був організований громадським об’єднанням «Асоціація фахівців землеустрою України».

У роботі круглого столу також взяли участь представники інших навчальних закладів України, що готують фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Під час роботи круглого столу розглянуто такі питання:

• як сьогодні відображаються природо- та пам’яткоохоронні обмежень в земельному та містобудівному кадастрах;
  • як недостатня кількість інформації про природоохоронні об’єкти та об’єкти культурної спадщини гальмує виконання землевпорядних робіт;
  • яким має бути алгоритм надання природо- та пам’яткоохоронними органами інформації про обмеження у землекористуванні;
  • як природо- та пам’яткоохоронні обмеження впливають на формування та зміну цільового призначення земельних ділянок;
  • чи допоможе планувальна документація ідентифікувати природоохоронні об’єкти при складанні документації із землеустрою.

До обговорення були запрошені фахівці, які обговорили своє бачення щодо  проблем та напрямів вирішення ідентифікації природо- та пам’яткоохоронних обмежень у використанні земель при складанні документації із землеустрою.