Викладачі кафедри соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили провели профорієнтаційний захід для школярів ММК імені В. Д. Чайки.

14 грудня 2021 року викладачі кафедри соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили провели профорієнтаційний захід для школярів Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки.

Завідувачка кафедри, професорка Ольга Морозова презентувала школярам нову спеціальність кафедри – 256 “Національна безпека”.

Доцент б.в.з кафедри соціології та політології Тетяна Лушагіна розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості навчання на спеціальністі 052 “Політологія” та можливості подальшого працевлаштування. Доцентка кафедри соціології та політології Вікторія Чорна та старший викладач Богдан Бондарець зацікавили учнів спеціальністю 054 “Соціологія”.

Викладачі кафедри безмежно вдячні за співпрацю директорові колегіуму, кандидату історичних наук Сергію Січко, а також заступнику директора з наукової роботи Оксані Казаковій за запрошення й допомогу в організації заходу.