Викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки видали посібник англійською мовою, рекомендований МОН України

Викладач університету – це особа, яка не лише викладає, але й займається активною науковою діяльністю. Яскравим прикладом цього є викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки, спільними зусиллями яких видано посібник англійською мовою, рекомендований МОН України «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees».

Посібник є колективною публікацією доктора наук з державного управління Палагнюк Ю.В. (Yuliana Palagnyuk), доктора наук з державного управління Сороки С.В. (Svetlana Soroka), кандидата педагогічних наук Сая Д.В. (Dmytro Say) та інших викладачів Інституту державного управління та кафедри політології ЧНУ ім.П.Могили.

Кожен охочий може ознайомитись з посібником у провідних бібліотеках країни та м. Миколаєва, у тому числі в бібліотеці ЧНУ ім.П.Могили.

Вітаємо наших науковців з новим посібником, бажаємо подальших наукових здобутків!

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …