Викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки видали посібник англійською мовою, рекомендований МОН України

Викладач університету – це особа, яка не лише викладає, але й займається активною науковою діяльністю. Яскравим прикладом цього є викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки, спільними зусиллями яких видано посібник англійською мовою, рекомендований МОН України «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees».

Посібник є колективною публікацією доктора наук з державного управління Палагнюк Ю.В. (Yuliana Palagnyuk), доктора наук з державного управління Сороки С.В. (Svetlana Soroka), кандидата педагогічних наук Сая Д.В. (Dmytro Say) та інших викладачів Інституту державного управління та кафедри політології ЧНУ ім.П.Могили.

Кожен охочий може ознайомитись з посібником у провідних бібліотеках країни та м. Миколаєва, у тому числі в бібліотеці ЧНУ ім.П.Могили.

Вітаємо наших науковців з новим посібником, бажаємо подальших наукових здобутків!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.