Викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки видали посібник англійською мовою, рекомендований МОН України

Викладач університету – це особа, яка не лише викладає, але й займається активною науковою діяльністю. Яскравим прикладом цього є викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки, спільними зусиллями яких видано посібник англійською мовою, рекомендований МОН України «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees».

Посібник є колективною публікацією доктора наук з державного управління Палагнюк Ю.В. (Yuliana Palagnyuk), доктора наук з державного управління Сороки С.В. (Svetlana Soroka), кандидата педагогічних наук Сая Д.В. (Dmytro Say) та інших викладачів Інституту державного управління та кафедри політології ЧНУ ім.П.Могили.

Кожен охочий може ознайомитись з посібником у провідних бібліотеках країни та м. Миколаєва, у тому числі в бібліотеці ЧНУ ім.П.Могили.

Вітаємо наших науковців з новим посібником, бажаємо подальших наукових здобутків!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.