Викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки видали посібник англійською мовою, рекомендований МОН України

Викладач університету – це особа, яка не лише викладає, але й займається активною науковою діяльністю. Яскравим прикладом цього є викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки, спільними зусиллями яких видано посібник англійською мовою, рекомендований МОН України «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees».

Посібник є колективною публікацією доктора наук з державного управління Палагнюк Ю.В. (Yuliana Palagnyuk), доктора наук з державного управління Сороки С.В. (Svetlana Soroka), кандидата педагогічних наук Сая Д.В. (Dmytro Say) та інших викладачів Інституту державного управління та кафедри політології ЧНУ ім.П.Могили.

Кожен охочий може ознайомитись з посібником у провідних бібліотеках країни та м. Миколаєва, у тому числі в бібліотеці ЧНУ ім.П.Могили.

Вітаємо наших науковців з новим посібником, бажаємо подальших наукових здобутків!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …