Викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки видали посібник англійською мовою, рекомендований МОН України

Викладач університету – це особа, яка не лише викладає, але й займається активною науковою діяльністю. Яскравим прикладом цього є викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки, спільними зусиллями яких видано посібник англійською мовою, рекомендований МОН України «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees».

Посібник є колективною публікацією доктора наук з державного управління Палагнюк Ю.В. (Yuliana Palagnyuk), доктора наук з державного управління Сороки С.В. (Svetlana Soroka), кандидата педагогічних наук Сая Д.В. (Dmytro Say) та інших викладачів Інституту державного управління та кафедри політології ЧНУ ім.П.Могили.

Кожен охочий може ознайомитись з посібником у провідних бібліотеках країни та м. Миколаєва, у тому числі в бібліотеці ЧНУ ім.П.Могили.

Вітаємо наших науковців з новим посібником, бажаємо подальших наукових здобутків!