Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили стали членами Міжнародної асоціації шкіл соціальної роботи (IASSW) на 2022 та 2023 роки

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили стали членами Міжнародної асоціації шкіл соціальної роботи (IASSW) на 2022 та 2023 роки.

Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи (IASSW) – це всесвітня асоціація шкіл соціальної роботи, інших освітніх програм соціальної роботи вищого рівня та викладачів соціальної роботи. IASSW сприяє розвитку освіти з соціальної роботи в усьому світі, розробляє стандарти для підвищення якості освіти з соціальної роботи. IASSW має консультативний статус при Організації Об’єднаних Націй, також бере участь як неурядова організація в діяльності ООН у Женеві, Відні та Нью-Йорку.

Членство в організації дає право на такі переваги:

– знижена сплата за реєстрацію на конгресах, що проводяться раз на два роки, та онлайн-конференціях для всіх співробітників вашої програми;

– можливості подати заявку та отримати допомогу від проєктів IASSW та коштів для покращення освіти з соціальної роботи;

– безкоштовний доступ до онлайн-журналу «Соціальний діалог» та списку GlobalEd;

– доступ до всесвітньої мережі педагогів із соціальної роботи через конференції, семінари, біржі та листсервер IASSW;

– члени можуть публікувати або ділитися оновленнями через IASSW listserve, платформи соціальних медіа та веб-сайт IASSW;

– члени отримують щотижневі оновлення / новини від IASSW;

– право брати участь у роботі ООН;

– участь у номінаціях на відзначення освітян із соціальної роботи, наприклад, Премія Кетрін Кендалл;

– доступ для подання заявки до фонду міжнародних проектів IASSW для малих проектів, тощо.

Щиро дякуємо Д-р. Джулії Ваткінс з Фонду «The Dennis A and Julia M Watkins Foundation» за підтримку та надану можливість.