Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили провели навчання за програмою підвищення кваліфікації для соціальних працівників Миколаївської області

26 та 27 жовтня 2021 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили спільно з фахівцями Миколаївського обласного центру соціальних служб провели навчання для четвертої групи за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації з теми «Соціальна робота з особами та сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах» для соціальних працівників Миколаївської області. У зв’язку з карантинними обмеженнями навчання цього разу відбулось дистанційно за допомогою платформи ZOOM.

З початком курсів підвищення кваліфікації учасників привітала завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Учасниками третьої зустрічі стали 27 працівників-надавачів соціальних послуг з різних територіальних громад Миколаївської області. Під час навчання слухачі поглибили теоретичні знання з питань організації виявлення в громаді осіб/сімей, які потребують соціальної підтримки, вивчення (оцінки) потреб осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснення соціального супроводу осіб/сімей, які потребують надання соціальних послуг; вдосконалили свої практичні навички у методах та техніках роботи з сім’єю.

Курси підвищення кваліфікації проводили кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Любов Сай, а також начальник відділу підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Миколаївського обласного центру соціальних служб Лариса Клопова.

Колектив кафедри щиро вдячний всім учасникам за активність та бажання навчатись! Сподіваємось на подальші зустрічі та співпрацю!