Викладачі кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у XVI Міжнародній конференції з гештальт-терапії «На межі…Народження нових сенсів»

2-3 квітня 2022 року викладачі кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у XVI Міжнародній конференції з гештальт-терапії «На межі…Народження нових сенсів». Серед спікерів конференції були психотерапевти світового рівня, зокрема Джей Левін, Хелена Каллнер, Лів Вадум та ін.

У теплій та сповненій довіри атмосфері наші викладачі на майстер-класах, ворк-шопах та круглих столах поповнили скарбнику дієвих практичних технік у роботі з гострим стресом, шоковою травмою, профілактикою ПТСР, активізували внутрішні ресурси та власні можливості для підвищення ефективності надання психологічної допомоги нашим студентам, клієнтам, постраждалим від кровопролитної війни в Україні, розширення можливостей для посттравматичного зростання.

Шлях до перемоги важкий і виснажливий, але ми готові надати волонтерську психологічну підтримку тим, хто її потребує, щоб пройти його разом.