Викладачі кафедри Міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у тренінгу, організованому Національним музеєм американської дипломатії при Державному департаменті США

16 листопада 2021 року викладачі кафедри Міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у тренінгу «Diplomacy Simulations – симуляційні ігри у дипломатичних студіях», який було організовано Національним музеєм американської дипломатії при Державному департаменті США.

За інформаційної підтримки доктора політичних наук, професора, декана факультету політичних наук Олександра Шевчука до заходу долучилися завідувачка кафедри, кандидатка історичних наук, доцентка Анастасія Хмель, кандидатка історичних наук, доцентка Людмила Вовчук, кандидатка політичних наук, доцентка (б.в.з.) Ірина Тихоненко та кандидатка політичних наук, старша викладачка Олеся Звездова.

Тренінг пройшов як складова заходів у межах Тижня міжнародної освіти (International Education Week), який у Сполучених Штатах та в інших країнах відзначають з ініціативи Державного департаменту США.

Разом із колегами з інших університетів України, а також з Індії було проаналізовано та змодельовано шляхи врегулювання гуманітарної та міграційної кризи (питання біженців) між двома згаданими державами за участю впливових регіональних та позарегіональних акторів міжнародних відносин, Держдепартаменту США та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Комунікація та переговорний процес у міні-групах та у форматі загального обговорення у змішаних українсько-індійських командах – ще раз підтвердило, що дипломатичні інструменти мають та можуть відігравати провідну роль у міжнародних відносинах, а англійська мова є не лише офіційною мовою ООН, а й важливим та незамінним інструментом, що зближує людей у їх прагненні до досягнення компромісу при вирішенні міжнародної проблеми.

Викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики висловлюють вдячність Київській школі дипломатичних мистецтв за нагоду взяти участь у заході.