Викладачі кафедри кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки взяли участь у благодійному балі

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили підтримують активну громадську діяльність, а особливо протягом 2018-2019 рр. Окрім професіоналізму, активності та ініціативності показують вміння активно проводити відпочинок.

Тетяна Костєва та Дмитро Сай  взяли участь у благодійному балі, присвяченому Дню Закоханих. Благодійність – чудова нагода проявити свою доброту та людяність. Чудові враження, позитивні емоції та велика вдячність організаторам свята.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …