Викладачі кафедри кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки взяли участь у благодійному балі

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили підтримують активну громадську діяльність, а особливо протягом 2018-2019 рр. Окрім професіоналізму, активності та ініціативності показують вміння активно проводити відпочинок.

Тетяна Костєва та Дмитро Сай  взяли участь у благодійному балі, присвяченому Дню Закоханих. Благодійність – чудова нагода проявити свою доброту та людяність. Чудові враження, позитивні емоції та велика вдячність організаторам свята.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.