Викладачі кафедри кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки взяли участь у благодійному балі

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили підтримують активну громадську діяльність, а особливо протягом 2018-2019 рр. Окрім професіоналізму, активності та ініціативності показують вміння активно проводити відпочинок.

Тетяна Костєва та Дмитро Сай  взяли участь у благодійному балі, присвяченому Дню Закоханих. Благодійність – чудова нагода проявити свою доброту та людяність. Чудові враження, позитивні емоції та велика вдячність організаторам свята.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.