Викладачі кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у вебінарі з міжнародного підвищення кваліфікації

Представники кафедри історії факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, зокрема завідувачка кафедри, доктор історичних наук, професор Ірина Міронова, доктор юридичних наук, професор (б.в.з.) Інна Підберезних, узяли участь у роботі Міжнародного підвищення кваліфікації «Неформальна освіта при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) у країнах Європейського Союзу та Україні» при Інституті Науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща).

Під час проходження курсу було розглянуто такі теми: «Особливості неформальної та формальної освіти: досвід країн Європейського союзу та України»; «Неформальна освіта: практичний досвід країн Європейського союзу та України»; «Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні»; «Неформальна освіта: підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні».

Вітаємо викладачів кафедри історії із здобуттям нових знань!