Викладачі кафедри екології провели перші дві лекції в рамках серії екологічних лекцій для старшокласників, присвячених нагальним екологічним питанням нашого регіону

4 та 11 квітня 2024 року викладачі кафедри екології – професорка, завідувачка кафедри Людмила Григор’єва та доцентка Діана Крисінська – провели перші дві лекції в рамках серії екологічних лекцій для старшокласників, присвячених нагальним екологічним питанням нашого регіону.

Метою заходу є привернення уваги до екологічних питань у воєнний період та сприяння розвитку екологічної свідомості молоді м. Миколаєва та Миколаївської області.

Професорка Людмила Григор’єва розглянула питання еколого-радіаційний моніторингу атмосферного повітря у післявоєнні часи.

Доцентка Діана Крисінська представила тему «Вода та війна: український аспект».

Попереду ще чотири цікаві лекції присвячені питання стратегії зеленого переходу та кліматичній нейтральності, енергозбереженню, сучасним тенденціям управління відходами та біотичному та ландшафтному різноманіттю Миколаївської області.

Запрошуємо усіх зацікавлених!