Викладачі кафедри англійської філології ЧНУ взяли участь у серії онлайн тренінгів «Excellence in Teaching: American Experience»

Протягом вересня-листопада 2021 року викладачі кафедри англійської філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили, к.філол.н, доцент Оксана Старшова та к.філол. н., доцент Юлія Стодолінська, брали участь у серії онлайн‑тренінгів «Excellence in Teaching: American Experience».

Тренінги започатковані Центром американських студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Засновники центру – Роман Калитчак та Михайло Комарницький, випускники програми імені сенатора Фулбрайта, викладачі кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ключовий спікер, проф. Дженіфер Дікінсон, віцепровост з академічних та студентських питань Університету Вермонт (США), не лише розповіла про особливості викладання в американських університетах, а й поділилася своїм власним багаторічним досвідом викладацької та адміністративної роботи, окреслила важливі складові планування структури курсів, висвітлила особливості залучення студентів до очного та дистанційного навчання.

Викладачі кафедри англійської філології ЧНУ імені Петра Могили разом з проф. Дікінсон та колегами з різних куточків України мали можливість обговорити актуальні питання викладання американознавчих курсів в Україні, обмінятися досвідом та порадами навчання студентів під час пандемії та зміцнити власну педагогічну майстерність.