Викладачі Інституту Філології в Миколаївській науковій бібліотеці ім. О.М.Гмирьова

24.01.2019 викладачі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили відвідали Миколаївську наукову бібліотеку ім. О.М.Гмирьова. Після ознайомлення з потужними фондами фахових видань та літератури іноземними мовами, викладачі мали нагоду відвідати Інформаційний ресурсний центр «Вікно в Америку».

Працівники кафедри дізналися багато цікавої інформації й тепер готові ділитися нею зі своїми студентами.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77