Викладачі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили отримали відзнаки за внесок у вивчення мов нацменшин

17 вересня 2019 р. у Миколаївській обласній раді відбулося засідання Ради старійшин Ради національних товариств Миколаївської області стосовно питання проведення фестивалю національних культур «Дружба».

Голова облради Вікторія Москаленко разом з головою Ради старійшин, радником голови обласної ради Мурадом Каймаразовим вручили подяки та грамоти багаторічним друзям та партнерам фестивалю

За внесок у вивчення мов нацменшин отримали відзнаки викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Ольга Колот та Оксана Харчук.

Нагадаємо, що цьогорічний фестиваль відбудеться у Миколаєві 29 вересня у межах Обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин Миколаївської області» на 2019 – 2021 рр.

У фестивалі беруть участь творчі колективи національних товариств з різних областей України, найяскравіші самодіяльні й професійні колективи Миколаївщини.

Щороку учасниками свята стають до 500 чоловік, глядачами – близько 2000 чоловік.

2005 року фестиваль отримав відзнаку й диплом Міністерства культури і туризму України в номінації «Культурно-мистецький проект». Вхід на всі заходи свята – безкоштовний.

Вітаємо наших викладачів із черговою нагородою!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики