Викладачі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили отримали відзнаки за внесок у вивчення мов нацменшин


17 вересня 2019 р. у Миколаївській обласній раді відбулося засідання Ради старійшин Ради національних товариств Миколаївської області стосовно питання проведення фестивалю національних культур «Дружба».

Голова облради Вікторія Москаленко разом з головою Ради старійшин, радником голови обласної ради Мурадом Каймаразовим вручили подяки та грамоти багаторічним друзям та партнерам фестивалю

 За внесок у вивчення мов нацменшин отримали відзнаки викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Ольга Колот та Оксана Харчук.

Нагадаємо, що цьогорічний фестиваль відбудеться у Миколаєві 29 вересня у межах Обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин Миколаївської області» на 2019 – 2021 рр.

 У фестивалі беруть участь творчі колективи національних товариств з різних областей України, найяскравіші самодіяльні й професійні колективи Миколаївщини.

 Щороку учасниками свята стають до 500 чоловік, глядачами – близько 2000 чоловік.

 2005 року фестиваль отримав відзнаку й диплом Міністерства культури і туризму України в номінації «Культурно-мистецький проект». Вхід на всі заходи свята – безкоштовний.

Вітаємо наших викладачів із черговою нагородою!

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …