Викладачі факультету політичних наук взяли участь в онлайн-школі для освітян «НАТО – альянс можливостей»

Викладачі факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили 9 та 10 грудня 2021 року взяли участь в онлайн-школі для освітян «НАТО – альянс можливостей».

Зокрема до активної дискусії під час проведення онлайн-школи долучились Олеся Звездова, кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики; Ольга Морозова, доктор історичних наук, завідувачка кафедри соціології і політології, та Наталія Шевченко, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії.

Захід було проведено у  межах проєкту «НАТО – це люди», що фінансується Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Вдосконалення знання з теми НАТО та співробітництва НАТО з Україною є досить актуальною темою, зважаючи на посилення викликів, що постають перед державою у сфері забезпечення регіональної безпеки.

Серед спікерів, що виступали протягом дводенного заходу слід відмітити Вінету Кляйне, директорку Центру інформації та документації НАТО в Україні; Максима Кияка, експерта Ради зовнішньої політики «Українська Призма»; Сергія Череватого, начальника Центру інформаційної протидії Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Під час онлайн-школи були обговорені наступні питання: створення і діяльність НАТО, розширення Альянсу, відносини Україна-НАТО, Євроатлантична інтеграція України, НАТО у публічному вимірі, а також було проаналізовано основні шляхи протидії дезінформації та публічна дипломатія.