Викладачі факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у Другому Всеукраїнському форумі рад молодих вчених

29 вересня 2021 року викладачі факультету політичних наук – кандидат історичних наук Наталія Шевченко та кандидат політичних наук Ірина Тихоненко взяли участь у Другому Всеукраїнському форумі рад молодих вчених у Києві.

Відкрив форум міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Під час заходу відбулося декілька панельних дискусій щодо результатів роботи регіональних рад молодих вчених, досвіду інших держав – у форматі виступів спікерів з Латвії, Нідерландів, Німеччини,  Польщі, Словенії. Затверджено модель регіональної програми науково-технічного розвитку та надано рекомендації щодо її впровадження в Україні, а також йшлося про концепцію створення Офісу підтримки вченого в Україні.

Після завершення Форуму викладачі факультету політичних наук взяли участь у підбитті підсумків конкурсу “Молодий вчений року” та урочистій церемонії нагородження лауреатів та номінантів конкурсу.