Викладачі факультету комп’ютерних наук отримали сертифікати від GlobalLogic Ukraine

Цього року співпраця  факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили із компанією  GlobalLogic Ukraine була особливо плідною.

29 січня 2020 року компанія GlobalLogic передала факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили 16 комплектів наборів Embedded Starter Kit для облаштування лабораторії з Комп’ютерних мереж та систем. Фахівці компанії провели курси для студентів факультету по технології  «.Net».

1.jpg

2.jpg

25 вересня представники компанії взяли участь як члени журі та спонсори у позанавчальному заході факультету комп’ютерних наук «Startup BSNU 2020» (конкурс інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій). А вже у жовтні було підписано черговий договір про партнерство та співробітництво між компанією GlobalLogic та ЧНУ імені Петра Могили.

3.jpg

Не лише студенти отримають низку переваг від співпраці університету та компанії. Викладачі факультету – Світлана Боровлева, Гліб Горбань, Віталій Кошовий, Нікіта Таранов та Євген Дарнапук –  також пройшли стажування у компанії  GlobalLogic за технологією «.Net». «Microsoft .NET Framework» – сучасна програмна технологія, яка активно використовується  для створення як звичайних програм, так і вебзастосунків. Напередодні  Нового року викладачам, які проходили стажування, було вручено сертифікати та подарунки від компанії.

4.jpg

5.jpg

Дякуємо GlobalLogic Ukraine за підтримку та небайдужість до якості вищої освіти в Україні!