Викладачі факультету філології проводять консультаційні сесії для учасників Малої академії наук

У листопаді та грудні 2023 року викладачі кафедр англійської філології та перекладу і романо-германської філології та перекладу з німецької мови провели консультаційні сесії для слухачів Малої академії наук (Секції «Англійська мова», «Німецька мова») щодо науково-методичної та практичної допомоги школярам в органiзації дослiдницької дiяльності.

Навчання в секціях сприяє формуванню активної життєвої позиції молодих людей, удосконаленню вмінь та навичок, набутих у основній школі, подальшого інтелектуального та творчого саморозвитку юних дослідників. Слухачі секцій мають можливість відвідувати бібліотеку ЧНУ імені Петра Могили, долучатися до роботи розмовних клубів англійської та німецької мов.

У межах настановної сесії було проведено також семінар для наукових керівників учнів-членів МАН «Освітні інновації у сучасному світі» з метою висвітлення особливостей підготовки до конкурсу-захисту наукових робіт та організаційних моментів, що стосуються науково-методичного забезпечення педагогів у роботі з учнями.