Викладачі факультету філології ЧНУ імені Петра Могили постійні члени журі Малої Академії Наук

08-10 лютого 2024 року проводився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України.

До складу журі секцій «Німецька мова і література» та «Англійська мова і література» увійшли викладачі факультету філології ЧНУ імені Петра Могили: Світлана Кирилюк, завідувачка кафедри романо-германської філології та перекладу з німецької мови, Галина Запорожець, доцентка кафедри англійської філології та перекладу, та Людмила Шерстюк, в.о. завідувача кафедри англійської філології та перекладу.

До захисту представлено шість наукових робіт з англійської мови та літератури та чотири роботи з німецької мови та літератури.

8 лютого проходив постерний захист робіт, а 9 лютого – конференція для учасників Малої Академії Наук.

Переможцями ІІ етапу конкурсу-захисту робіт в секції «Англійська мова та література» стали: Тарасюк Анна, учениця 10 класу Новобузького ліцею (1 місце), Возняк Інна, учениця 11 класу Миколаївського ліцею №22 (2 місце), Сарженюк Єва, учениця 10 класу Миколаївського ліцею №38 імені В. Д. Чайки (3 місце). Переможцями ІІ етапу конкурсу-захисту робіт в секції «Німецька мова та література» стали: Шепелевич Даніїл, учень 11 класу Миколаївського ліцею №19, та Волошин Денис, учень 10 класу Миколаївського ліцею №19 (1 місце).

10 лютого відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України.

У конференції взяв участь Президент Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України, Уповноважений із захисту державної мови, кандидат філологічних наук, громадський діяч, Народний депутат України VIII скликання Тарас Кремінь. Учасників заходу привітала директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Веліховська.

Учасників заходу привітали керівники наукових секцій: Ольга Мхитарян, Світлана Каленюк, Людмила Шерстюк.

Щиро вітаємо переможців, їх наукових керівників та консультантів! Дякуємо, що в цей складний час жага до знань та науки підтримується членами нашого науково-педагогічного колективу, які разом з Миколаївським територіальним відділення Малої академії наук департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації працюють над підготовкою професійно зорієнтованих, озброєних найсучаснішими знаннями та вмінням учнів.

Переглянути онлайн-нагородження переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН відділення філології; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства можна за посиланням.